אפרת הינה במאית ויוצרת תיאטרון כ-16 שנים. היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותקשורת, תואר שני במסלול 'שחקן חוקר יוצר' באוניברסיטת תל אביב ו-MBA בשיווק. בנוסף למדה אפרת בימוי והוראת תיאטרון בסמינר הקיבוצים.
אפרת יצרה מעל 20 יצירות בימתיות והציגה בכל מסגרות התיאטרון העצמאי בארץ ובפסטיבלים השונים. בין יצירותיה: "בתיאבון", "רק בהצבעה", "1948" ועוד. כמו כן ניהלה אפרת אמנותית אירועי אמנות ותרבות שונים, ולימדה במגמת תיאטרון באור יהודה, בסמינר הקיבוצים, ובאוניברסיטת תל אביב. בנוסף ביימה אפרת פרוייקטים של VR עבור חברות הייטק והיא הייתה מעורבת ביזמות אמנות בינלאומיות.
"האפשרות ליצור תיאטרון שמאתגר את החושים ומייצר מפגש פורץ גבולות בין שחקנים לבין הקהל מסקרנת ומפעימה אותי. חשוב לי לשלב את העשייה האמנותית והבימתית עם משמעות ומהות אנושית וחברתית וזה קיים כאן בשפע."