יש עוד מישהו בחדר
מותחן אודיו בחושך מוחלט
בהשראת ספר מאת אגתה כריסטי

לראשונה בעולם! – הפקת אודיו מותחת בטכנולוגיית 8D מתקדמת. הקהל מאזין להצגה המוקלטת בעזרת אוזניות בחושך מוחלט וחווה אותה כאילו היא מתרחשת סביבו.

יש עוד מישהו בחדר מגולל את סיפורן של חמש דמויות מצמרת החברה הישראלית: קצין בכיר במשטרה, אומנית בינלאומית זוכת פרס ישראל, כוכב בידור אייקוני לשעבר, חוקרת המוח המובילה במגזר הערבי והייטקיסט שעשה אקזיט של מיליונים. כולם הוזמנו לחדר החושך על ידי מיליונר מסתורי לאירוע קונספט אקסקלוסיבי. מה שהאורחים לא יודעים, זה שהם הוזמנו לאירוע כדי להתעמת עם הסוד הגדול שהם מסתירים – הרצח שביצעו בעברם. מי הוא אותו מיליונר מסתורי ולמה הוא יזם את האירוע המטורף? האם מישהו מהאורחים יצליח לשרוד? והאם, מלבד הקהל היושב באפלה, יש עוד מישהו בחדר?

יש עוד מישהו בחדר הינו עיבוד עדכני ומודרני ליצירה האלמותית של הסופרת אגתה כריסטי 'ולא נותר אף אחד' המוקלט בטכנולוגיית סאונד חדשנית המאפשרת לקהל חוויה עוצמתית וריאליסטית של האזנה. הקהל נמצא באותו המקום בו הוקלטה ההתרחשות והוא חווה אותה כמו הדמויות עצמן; על ההתרגשות, המתח והמסתורין שלה.

יוצרים: אור מצא ואלכסה לרנר – אודיודרמה
בקולותיהם של: גיא לואל, שרה פון שוורצה, גיל פרנק, חיים זנאתי, סלווה נקארה, דיוויד בילנקה, סולימאן חוסייסי ויפתח קמינר.

אורך הפעילות: כשעה וחצי
מומלץ מגיל: 16

*המופע מתקיים בחושך מוחלט *תוכן המכיל מין, אלימות ושפה בוטה (16+) *נא לעדכן מראש על אלרגיות
** לעזרה בניידות במרכז, יש לעדכן כשבוע מראש בטלפון: 072-3971000 או במייל: nagish@nalagaat.org.il.
***ניתן לבצע ביטול/החלפה של כרטיסים עד 72 שעות לפני מועד ההזמנה באמצעות הטלפון 03-6330808 שלוחה 1, או במייל welcome@nalagaat.org.il בציון מספר ההזמנה, שם המופע, תאריך, טלפון וכתובת מייל.
****לא תותר כניסה עם נשק למסעדת החושך.

לפרטים נוספים: 03-6330808 | welcome@nalagaat.org.il | מרכז 'נא לגעת', נמל יפו, רציף העליה השניה. וויז: חניון נמל יפו

לא נמצאו אירועים

אנחנו צריכים אתכם איתנו!
דילוג לתוכן