עמותת נא לגעת עוסקת שנים ב"נגיעה" באנשים. אנחנו יוצרים חיבורים בין כל שכבות האוכלוסייה. בימים אלו, בשל המצב הביטחוני, נבצר מאתנו לארח קהל בפעילויות השונות במרכז נא לגעת אבל אנחנו לא נוותר על ה"נגיעה" בחברה הישראלית. הצוות שלנו, בשיתוף עם מתנדבים נוספים, פועל במספר מישורים להפגת המתח וסיוע לחיילים ולעורף.

מוגש באהבה: מנות מבושלות חמות לחיילים ומפוני העוטף
צוות הטבחים ועובדי נא לגעת, יחד עם מתנדבים נוספים, מפעילים את המטבח הכשר של נא לגעת להכנת מנות טריות לחיילים ומפוני העוטף. אנו עוסקים בהבאת מצרכים וציוד, הכנת המנות, אריזה ושינוע.

אנו זקוקים לתרומות של מצרכים ותרומות כספיות. המטבח מכין מאות מנות ביום בעלות של 7 ₪ למנה.

תרמו עכשיו

לתרומות מצרכים יש לפנות לאורן יצחקי, מנכ"ל נא לגעת, בכתובת oreni@nalagaat.org.il או בטלפון 050-8375113.

מסמנים בכיף עם ילדי העוטף: סדנאות שפת הסימנים הישראלית עם מדריכים חירשים
מדריכות נא לגעת לשפת הסימנים מגיעות למלונות ובתי הארחה לרומם את רוחם של ילדי וילדות העוטף בימים אלו. לבקשות של קבוצות מאורגנות לפעילויות, יש ליצור קשר עם יערה קטלן, מנהלת אירועים והפקה, בהודעות כתובות בלבד בטלפון 053-9631144.

שיתוף פעולה עם עמותת עלה: הפגת בדידות וסיוע לאנשים עם עיוורון ולקויות ראייה
נא לגעת בשיתוף פעולה עם עמותת עלה פועלים למען הפגת בדידות וסיוע לאנשים עם עיוורון ולקויות ראייה. עמותת עלה, המסייעת לעיוורים ולקויי ראייה בישראל, הקימה מערך לסיוע לאנשים עם עיוורון ולקויות ראייה בכל הגילאים, מילדים ועד קשישים, ברחבי הארץ. העמותה קוראת הן לאנשים הזקוקים לסיוע והן למתנדבים המוכנים לסייע לאנשים עם עיוורון ולקויות ראייה בהפגת בדידות ורכישת מוצרי מזון ותרופות, ליצור קשר עם מר משה משרקי בטלפון 050-7679208, בשיחה או בהודעת וואטסאפ. צוות נא לגעת קורא לכם להצטרף אלינו בסיוע לעמותת עלה בהירתמות למען מי שזקוקים לנו בתקופה זו.

תמיכה לאנשים עם מוגבלויות בשעת חירום
מר מוחמד שקור, רכז הנגישות של נא לגעת, זמין לשאלות בנושאים הקשורים להתמודדות של אנשים עם מוגבלויות בשעת חירום בטלפון 052-3992727.

    רוצים שנחזור אליכם?

    השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

      אנחנו צריכים אתכם איתנו!
      דילוג לתוכן