מתחם 'קפיש' מציע פעילויות גיבוש וימי כיף באווירה אינטימית וייחודית. למידע ולהצעת מחיר >> 03-6330991 או במייל: sales@nalagaat.org.il.

 

מדי שנה מתחם האירועים 'קפיש' מארח מגוון רחב של אירועים עבור קהילה העסקית, הציבורית והפרטית כאחד. המלצרים במתחם האירועים הינם חרשים וכבדי שמיעה, ומתקשרים עם האורחים באמצעות שפת הסימנים. סביבה זאת מעודדת את אורחינו ללמוד על עולמם התרבותי של אנשים חרשים וכבדי השמיעה, ולתרגל את יכולתם בשפת הסימנים.

 

מרכז הסדנאות של 'נא לגעת' מציע מגוון תכנים יוצאי דופן ויחידים מסוגם בישראל, שחלקם מתקיימים בחשיכה מוחלטת וחלקם  מתקיימים באור. כל הפעילויות מונחות ע"י צוות מדריכים חירשים, עיוורים וחירשים- עיוורים. למידע נוסף על הסדנאות >>

מרכז נא לגעת הוא מלכ"ר – גוף ציבורי שאינו מכוון להפקת רווחים. כל הכנסותיו מיועדות לקידום מטרותיו ומימון פעילותו.כל ההכנסות מהאירוע אינן למטרות רווח והן נתרמות לעמותת "נא לגעת" שהקימה את מרכז "נא לגעת" – היחיד מסוגו בעולם – כמקום מפגש בין אנשים חרשים-עיוורים, אנשים חרשים ואנשים עיוורים לבין הקהל הרחב. באמצעות חוויה תרבותית, קולינרית, איכותית ומהנה , נוצר במרכז דיאלוג שוויוני על בסיס חוויתי. ולכן כאשר אתם בוחרים לערוך את האירוע שלכם במרכז "נא לגעת"

אתם לא רק זוכים לחוויה יוצאת דופן, אלא גם עושים מעשה טוב.

לפרטים נוספים והזמנות

מורן זקשבסקי

רוצים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם

    לא נמצאו אירועים

    אנחנו צריכים אתכם איתנו!
    דילוג לתוכן