תכניות חינוכיות לבני נוער - Nalagaat
תכניות חינוכיות לבני נוער

הרפרטואר האמנותי של תיאטרון נא לגעת כולל שלוש הצגות המיועדות לבני 12 ומעלה: "לא על הלחם לבדו", "מבעד לרוח" והצגת היחיד "תגידי תפוז". כל ההצגות הן בהשתתפות שחקנים חרשים-עיוורים וכולן מספקות מפגש תרבותי ייחודי מסוגו, בו נחשף הקהל לאנשים עם מוגבלויות כאמנים המעניקים לו מכישרונם.

במשך שנות פעילות המרכז הגיעו עשרות אלפי בני נוער לצפות בהצגות המרכז, חלקם אף השתתף במפגשים מובנים עם השחקנים ושמע מהם באופן ראשוני על סיפור חייהם והחוויה שלהם כאמנים על במה. המרכז אף מציע פגישות הכנה עם צוותי הוראה, מערכי שיעור וסדנאות מובנות לתלמידים לעיבוד החוויה.

אנו רואים ערך חינוכי רב בהשתתפות בני נוער בהצגות נא לגעת, כחשיפה המשנה תפישות עולם של הדור הצעיר בנוגע לאנשים עם מוגבלויות וליכולת שלהם לתרום לחברה מכישרונם ומיכולותיהם. מתוך כך, מציעה העמותה מחירים מסובסדים לבתי ספר ולמשתתפים מתחת לגיל 18 במסגרות בלתי פורמאליות, ומאפשרת מדי שנה את הגעתם של אלפי צעירים מכל רחבי הארץ לתיאטרון ולתכניות החינוכיות שבמרכז.

עלות כרטיס מסובסד לתיאטרון מסתכמת ב- 45 ₪ לתלמיד (לעומת 99 ₪ לכרטיס בקניה חופשית).

משום ההוצאות התפעוליות הגבוהות של נא לגעת, מתקשה העמותה לספק מחירים מוזלים למסגרות חינוך פורמאליות ובלתי פורמאליות. אנו מזמינים אתכם לתמוך בסבסוד הכרטיסים המוזלים לנוער, ובכך לאפשר את חשיפת הנערות והנערים לתכנים הייחודיים של תיאטרון נא לגעת ולמסרים החברתיים המגולמים בהצגות ובתכניות החינוכית.