לקוחות מספרים - Nalagaat
לקוחות מספרים…


 
אירועים עסקיים
אירועים פרטיים
מסעדת החושך בלקאאוט
תיאטרון
סדנאות
 
NLsign (Small)
 


אירועים עסקיים

מחמאות...

אני לא מפסיקה לקבל מחמאות על האירוע ובמיוחד על המקום ואשמח לקיים בעתיד אירועים נוספים אצלכם. אתם עושים עבודת קודש ואני שמחה שנחשפתי וחשפתי את האגף שלי לכך, תודה. נתראה בשמחות!

ויזה כ.א.ל
אירוע עסקי / 8.2.2016

עוד נחזור...

התודה מגיעה לכם על השירות והמקום הנפלא שאתם דואגים לטפח במסירות ומקצועיות. הצוות פשוט נפלא אחד אחד ואתם חלק מהצלחת האירוע. לנו כחברת הפקה היה לעונג לעבוד איתך ועם רון ועם שאר הצוות על מענה מהיר מקצועי ושרותי לכל בקשותנו ואין לי ספק שעוד נחזור.

הפניקס
אירוע עסקי / 21.1.2016

שרות לעילא ולעילא...

אני עוד אוספת את כל הרשמים הטובים של העובדים מהארוע אתמול בנא לגעת (: שמחנו מאד להתארח אצלכם. היה מרתק גם לשמוע אודותכם וגם ללמוד את שפת הסימנים. השרות שלך היה לעילא ולעילא – והיה כיף לעבוד אתך. גם המלצרים עשו עבודה מצוינת. נשמח להמליץ עליכם. תודה!

Dialogic
אירוע עסקי / 3.1.2016

קל כשרצים ביחד...

רציתי להגיד תודה ענקית על הליווי הצמוד, האכפתיות והמעורבות בכל פרט באירוע. זה כל כך כייף והרבה יותר קל כשרצים ביחד ואת אכן פרטנר מדהים. כל אירוע במרכז ממלא אותי מחדש, האנרגיות המדהימות שמכיל המרכז נוצרות מכל אחד ואחת שנמצאים בו ועזרו לנו להצליח באירוע. אנא העבירי את תודתי לכל הצוות המדהים ובתקווה שנתראה הרבה בשנה הבאה

מיילסטון הפקות
ערב חברה שנתי - PMC / 23.12.2015

יש על מי לסמוך...

היה לעונג לעבוד מולך - הנועם שלך , הסבלנות, החשיבה על הפרטים הכי קטנים וסגירת הקצוות  - נתנו הרגשה שיש על מי לסמוך ויצרו אינטראקציה מאד נעימה ולא טריוויאלית. כולם מסביב היו פשוט מקסימים ונעימים, עבדו מאחורי הקלעים בצורה כזו שהמעברים בין החללים היו בלתי מורגשים. הייתה תחושה שאתם שם עבורנו וזה ללא ספק תרם להצלחת היום! תודה לכולכם!

בנק הפועלים
אירוע עסקי / 26.11.2015

טנגו...

לכל טנגו דרושים לפחות שניים. תודה רבה לכם: על אירוח נעים במקום מקסים. על קבלת פנים מאירת עיניים. על רצון טוב. על ההזדמנות להיות שותפים (ולו במעט) בפרנסת המקום. אבל בעיקר על הזכות לחוות באופן חד פעמי את אשר אתם חווים כל יום. תודות

בנק הפועלים
אירוע עסקי / 26.11.2015

נדיר לראות...

נדיר לראות במחוזותינו כזו הירתמות מחויבות ומתן שירות ברמה כזו היה לנו ערב נדיר מרגש ומקסים רוצה להודות לכל הצוות הרחב "שחיפק אותנו" על האוכל הטעים האווירה ובטוחה שיהיו עוד בהמשך...

אורטל תיירות ונופש
אירוע עסקי לארי כפר חרוב / 22.10.2015

כמו לחזור הביתה...

התודות מגיעות לכם, לך ולכל הצוות המדהים של מרכז נא לגעת. כמו תמיד, שמחנו להתארח אצלכם, ההרגשה היא בכל אירוע מחדש כמו לחזור הביתה. שמחה לשתף אותך שהמחמאות היו מקיר לקיר, על השירות, האוכל, האווירה והאירוח. כייף גדול! בטוחה שעוד נחזור.

שחר תקשורת
אירוע עסקי / 13.10.2015

היה לנו העונג...

היה לנו העונג לבקר במרכז "נא לגעת". הפעילות כללה סדנאות מרתקות, נוגעות, מעוררות, אווירה נהדרת, שירות מעולה, רמה קולינארית גבוהה, ובעיקר סייעה לנו, עובדי בית הספר הבינלאומי להוראת השואה ביד ושם, להתחיל את השנה בנגיעה שלנו בעצמנו, בחשיפה לסובבים לנו, בהערכה על מה שאנו לוקחים כמובן מאליו, ובמודעות גבוהה יותר לסביבתנו. אני רוצה להודות דרכך לצוות הנהדר על חוויה מעצימה.

יד ושם
אירוע עסקי / 10.9.2015

יום מדהים...

היה יום מדהים וזאת גם על פי התגובות של המשתתפים. האירוח שלכם היה מעולה, היחס, האוכל, השרות. לגבי ההצגה ...אין מילים תודה לך על הזמינות וההיענות לכל הבקשות שלנו. בטוחה שנפגש.

משרד החינוך
כנס מפקחים / 5.11.2015

נהנינו מאוד...

נהנינו מאוד להתארח אצלכם. עברנו יום משמעותי ומאוד חווייתי. קיבלתי המון תשבוחות על היום מהמשתתפים החל מכיבוד הבוקר דרך הסדנאות ארוחת הצהריים וההצגה. היום התנהל מצויין. הדהים אותי איך כל העובדים במרכז, כל אחד בתחומו, נרתם להצלחת היום.

יד ושם
אירוע לעובדים / 10.9.2015

אין מילים...

אין מילים לתאר את ההתרגשות וההנאה של כולנו מהאירוע אצלכם. האורחים לא הפסיקו לדבר על המרכז, על האוכל, על הדגמת שפת הסימנים ועל הטעימות. ובעיקר, על הפעילות הברוכה שלכם באופן כללי.

משרד הבטחון
אירוע עסקי / 7.9.2015

 
Kapish
 


חזרה למעלה
 

אירועים פרטיים

אירוע משמעותי...

תודה רבה מקרב הלב לכולכם על האירוע המיוחד אתמול! נהנינו מאוד ושמחנו שיכולנו לעשות אירוע משמעותי אצלכם. הצוות שלכם נהדרת!

משפחת פרבר
בת מצווה ופעילות בחושך / 24.1.2016

יום הולדת 70

שלום לכם. שמחנו לחגוג את יום ההולדת של אמא במרכזכם. כל צוות העובדים הוא יחיד ומיוחד. תמשיכו לפרוח ולצמוח. אנחנו נפיץ את הבשורה. תודה רבה. קיבלנו המון תגובות נלהבות. היה טעים ונעים

יום הולדת 70 בנא לגעת
1.1.2016

אירוע קסום...

האירוע כולו היה קסום, מלא שלווה ושמחה. אירוע נעים טעים ומוצלח ביותר - גם בעיני האורחים שלנו שרובם ככולם פרגנו התרגשו וראו את הערך המוסף והמיוחד בחיבור אתכם, בתקשורת האחרת וכמובן גם בחוויה של מסעדת החושך. תמיד טענתי שאנשים עושים את המקום. והמקום נפלא. אני ממליצה בחום לכל מי שמחפש משהו קצת אחר, מעניין יותר וממלא יותר. משהו בעל משמעות.

בת מצווה
29.9.2015

תודה מכל הלב...

ברצוננו להביע את הערכתנו ותודתנו הרבה על כל ההתנהלות התפעולית והנכונות שלכם לעזור ולקבל את הערותינו הבונות. אין ספק שהאירוע המוצלח אתמול הנו תוצאה ישירה של עבודת צוות שבראשה אתם עומדים - החל מהמלצרים, ברמנים, עובדי מטבח ועד המנהלים. בתקווה להמשך שיתוף פעולה בעתיד במקום המיוחד שלכם. תודה מכל הלב ושנה נפלאה

בת מצווה
29.9.2015

 
IMG_1302
 


חזרה למעלה
 

מסעדת החושך בלקאאוט

תודה ענקית...

רציתי להגיד תודה ענקית על האירוח. היה פשוט נפלא, הצוות שקיבל את פנינו (מירה ומעיין אם איני טועה), ההקפדה על הפרטים והחיוך, החוויה המרגשת במסעדה, האוכל הטעים, אבי שהאיר את עינינו, תרתי משמע.

אירוע פרטי
מסעדת הבלקאאוט / 2.12.2015

בלקאאוט

היה מעולה!! חוויה שמעירה ומחדדת את החושים. צוות מקסים ונעים והאוכל היה מאוד טעים!

"איש הענבים"
ביקור במסעדת החושך / 26.10.15

 
blackdish (800x533)
 


חזרה למעלה
 

תיאטרון

מבעד לרוח

מאד נהנתי. זו הייתה חוויה מאד מיוחדת והעלתה בי הרבה סקרנות ומחשבות. נהנתי מהתוכן וסיפור המסגרת, שכולל כל כך הרבה רבדים סמבוליים עשירים... גם השימוש באביזרים היה מרתק ועשיר, מה שאפשר לעשות עם המזוודות, והחיבור עם הוידאו ארט, המוזיקה, ועבודת התאורה. בנוסף לכל זה כמובן שהייתי מרותקת לתקשורת על הבמה, וכיצד היא הפכה ממש לריקוד וחלק מההצגה והכוראוגרפיה (הנגיעות בגב של השחקנים). גם השחקנים הלבושים שחור עשו את התפקיד בצורה מוצלחת מאד והצליחו במשימה הקשה של לא "להוביל" את השחקנים אלא להיות לצדם ולתת להם את המוקד. זה לא דבר פשוט לעשות. וכמובן ההזמנה לתקשורת קרובה בסוף ולעלות לבמה זה דבר ייחודי בפני עצמו.

מרצה בחוג ללימודי תרבות
האוניברסיטה העברית / בעקבות צפייה ב"מבעד לרוח"

מבעד לרוח

ההצגה היתה מאד מרגשת. המסר הופנם. השחקנים מעולים. מוסיקה טובה. אוירה מיוחדת. תודה רבה.

בעקבות צפייה ב"מבעד לרוח" / 8.10.15

 
11696501_1687241071510331_5163008887363826868_o
 


חזרה למעלה
 

סדנאות

מעורר התפעלות...

השתתפתי במסגרת העבודה בכנס בבית נא לגעת ביפו. המקום מרגש, המדריכים המעבירים את הסדנאות הינם משכמם ומעלה- חייהם שזורים בהתגברות על הקשיים בדרך מעוררת התפעלות. סדנת שפת הסימנים מועברת בהומור רב. ממליצה לכל להגיע ולחוות.

מיכל מרכוס
בנק ירושלים / 13.1.2016

סדנת שפת סימנים

אני מבקשת להודות לכם על סדנה מדהימה. הצוות שהעביר לנו את הסדנה היה נפלא, המשתתפים נהנו שיתפו פעולה ובעיקר למדו המון. תודה ויישר כח על כל העבודה שלכם.

האוניברסיטה העברית
צוות רופאי משפחה / סדנת שפת סימנים

יום מעצים ואיכותי...

אתמול חוו 100 תלמידי מועצות התלמידים של חטיבות הביניים ברעננה יום מעצים ואיכותי, במסגרת ביקור במרכז "נא לגעת". אני רוצה להודות לכם על קבלת הפנים הכל כך חמה והרצון הגדול להעצים את החוויה. לכל העובדים המקסימים במרכז נא לגעת, מנהלי היום, מעבירי הסדנאות, המלצרים ועד אחרון העובדים... כולכם כל כך השתדלתם ויצאתם מגדרכם בכדי שהיום הזה אכן יהיה מעצים, חוויתי ומיוחד. ואכן..... התגובות לא איחרו לבוא!!!! כבר באוטובוס, התקבלו הודעות מכל הרכזים החברתיים שבהערכה עצומה סיכמו את המשמעות הגדולה והמעשירה של החוויות שחוו התלמידים. שתמיד תזכו לפתח עוצמות חדשות

סל תרבות רעננה
יום סדנאות למועצות התלמידים / 10.1.2016

לחשב מסלול מחדש...

אתמול התקיימה הסדנא שלנו אצלכם. התגובות היו מעולות, הזמן שאפשרתן לנו לעצור, לחשוב, לחשב מסלולים מחדש הם בשבילנו המון. ההנחיה של יעל ורם היתה רגישה ועדינה, ואפשרה לשאול שאלות שעוד מהדהדות. המון תודה, לכל אחת ואחד מכם, על הפינוק, הדאגה והיחס החם

עמותת עלם
סדנת מנהלים / 4.1.2016

פעילויות "אחרות"...

ברצוני להודות לכם בשמי ובשם כל הנוכחים מנהלים ועובדים כאחד כולנו חזרנו נרגשים מים מיוחד במינו נהננו מקבלת הפנים הנעימה ומפעילויות "אחרות" מאמין שכל אחד ואחד יגיע אליכם באופן אישי עם חברים/משפחה לביקור נוסף שוב תודה לכולם

בנק הפועלים
סדנאות שפת סימנים ושוקולד / 20.12.2015

Executive Workshop

We very much enjoyed being Nalagaat's guests for one day. Especially, the experience in the dark room left us with many thoughts. Thanks for the excellent and very friendly service by you and your team. Warm regards, Astrid

טבע
סדנת מנהלים / 23.11.2015

חוויה מעצימה ומגבשת...

לרבים מאיתנו זו היתה הפעם הראשונה בה נחשפנו למקום הכל כך מיוחד הזה. החוויה שבחשיפה לעולם החושך והשקט היתה מעצימה ומגבשת ויחד עם זאת מהנה ביותר! אנא מסרי את תודתנו העמוקה לעובדי המרכז שנטלו חלק בפעילות שלנו. אנחנו רוצים להודות לכם על שיתוף הפעולה הנהדר בהכנת היום. אין ספק שללא שיתוך הפעולה הזה לא היינו מצליחים להנות מהחוויה הנהדרת הזו.

מחלקת נשים ויולדות בהדסה
יום גיבוש - סדנאות בחשיכה / 24.11.2015

סדנה מדהימה...

אני מבקשת להודות לכם על סדנה מדהימה. הצוות שהעביר לנו את הסדנה היה נפלא, המשתתפים נהנו שיתפו פעולה ובעיקר למדו המון. תודה ויישר כח על כל העבודה שלכם.

האוניברסיטה העברית
סדנת שפת סימנים / 21.10.2015

לא פחות ממדהים...

המון המון תודה על היחס והשירותיות בפעילות שערכנו היום. היה לא פחות ממדהים, מבחינתנו אירוע מוצלח ביותר, הלוואי ויכולתי להעביר אלייך את המילים החמות שקיבלתם - תאמיני לי שהיו לא מעט.

משרד רוה"מ
סדנאות / 19.10.2015

 
IMG_9065
 


חזרה למעלה