אירועים - Nalagaat
אירועיםנא לגעת – אירועים עסקיים ופרטיים 

"נא לגעת" בנמל יפו הוא מתחם אירועים ייחודי המשלב תיאטרון, תרבות, אוכל ואירוח. החלל הפתוח בעיצוב אורבני הינו ללא ספק אחד ממתחמי האירועים הייחודיים בתל אביב. מתחם האירועים שוכן במבנה היסטורי מנדטורי ששומר ושופץ, עיצובו כלופט פתוח הצליח לשמר את האותנטיות היפואית בשילוב מנצח עם ברק אמנותי וגלי ים תיכון מלטפים.

המתחם המרווח מאפשר עיצוב מודולארי וחלוקה למספר חללים אשר עוצבו במיוחד על מנת להתאים לאירועים עסקיים או פרטיים בכל הגדלים והסגנונות.

תפריטי האירועים שלנו מגוונים ומותאמים לאופיו של כל אירוע אך את כולם מאחדת מצוינות קולינרית חסרת פשרות, שימוש בחומרי גלם משובחים, תפריט מוקפד, אסתטיקה ומקצועיות.

בנא לגעת נחגגים אירועים עד 300 מוזמנים החל בחתונות ועד כנסים, ימי חברה, הופעות, ימי הולדת, השקות ועוד. בכל אירוע ניתן לשלב תוכן אמנותי תרבותי מהמגוון הרחב שיש למרכז נא לגעת להציע: סדנאות, הדגמות שפת סימנים, התנסויות חושך ועוד.

צוות מח' האירועים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולייעץ החל משלב תכנון ועד האירוע, כולל הכנסת תוכן לאירוע ,עיצוב ובחירת התפריט.אולם התיאטרון שלנו משמש אירועים עסקיים כאולם כנסים מאובזר, הכולל תמיכה וליווי של צוות טכני מקצועי. אנחנו יודעים לתת מענה לכל צורך ייחודי של הלקוח.

מרכז נא לגעת הוא מלכ"ר – גוף ציבורי שאינו מכוון להפקת רווחים. כל הכנסותיו מיועדות לקידום מטרותיו ומימון פעילותו.כל ההכנסות מהאירוע אינן למטרות רווח והן נתרמות לעמותת "נא לגעת" שהקימה את מרכז "נא לגעת" – היחיד מסוגו בעולם – כמקום מפגש בין אנשים חרשים-עיוורים, אנשים חרשים ואנשים עיוורים לבין הקהל הרחב. באמצעות חוויה תרבותית, קולינרית, איכותית ומהנה , נוצר במרכז דיאלוג שוויוני על בסיס חוויתי. ולכן כאשר אתם בוחרים לערוך את האירוע שלכם במרכז "נא לגעת" אתם לא רק זוכים לחוויה יוצאת דופן, אלא גם עושים מעשה טוב.

לפרטים נוספים והזמנות:

חן וזאנה sales@nalagaat.org.il 03-6330991

קפיש 1