תרומות - Nalagaat

For English Click Here

עמותת נא לגעת (ע"ר 580402352) פועלת ללא כוונות רווח כאשר כל הכנסותיה מיועדות לקידום מטרותיה ומימון פעילותה.
פעילותינו כרוכה בעלויות רבות הייחודיות לעמותה, לטובת הנגשת המרכז ותהליכי העבודה בו לכלל עובדיו. כל תרומה חשובה ומועילה ומאפשרת לנו להמשיך וליצור תרבות ישראלית, פורצת גבולות ומחסומים.לעמותה אישור מס הכנסה לעניין תרומות לפי סעיף 46 לפקודה. (לחץ להורדת הטופס)
pie2016

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל שותפינו לדרך ולהצלחת מרכז נא לגעת.


פרויקטים בפיתוח:

מעבר לתפעול השוטף, נא לגעת נמצא בפיתוח מתמיד של פרויקטים להרחבת הפעילות והרפרטואר האמנותי, להעסקה ולהכשרה מקצועית של אנשים עם מוגבלויות. להלן מספר פרויקטים אשר מצריכים את תמיכת שותפינו: (לחצו על הכותרות להרחבה)

לראשונה מזה 7 שנים, תיאטרון נא לגעת מציג אנסמבל שחקנים חדש! האנסמבל מורכב משחקנים חרשים-עיוורים, חרשים ועיוורים אשר כבר החלו בתהליך ההכשרה המקצועית והחזרות לקראת העלאת הצגה חדשה בבימוי עופר עמרם.

תהליכי החזרות, ההכשרות המקצועיות וההופעות בעתיד כרוכים בתשלום- כאשר השחקנים והמתורגמנים מקבלים שכר ואת כל התנאים הסוציאליים המגולמים בחוק (ולא בהתאם לתנאי ההעסקה של אנשים עם מוגבלויות, אלא בשכר הגבוה משכר המינימום של שכירים במשק). כמו כן, תהליך החזרות כרוך בהוצאות יקרות הייחודיות אך ורק לתיאטרון נא לגעת, שהוא התיאטרון היחיד בעולם ששחקניו חירשים-עיוורים: הסעות מיוחדות ומותאמות לחרשים-עיוורים, מתורגמן אישי לכל שחקן בשפת סימנים במגע, ליווי עובדים סוציאליים את התהליך האמנותי ועוד.

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בתהליך היצירה של תרבות פורצת גבולות!


בשנת 2014 מרכז נא לגעת השיק באופן רשמי את מרכז הסדנאות החינוכיות, כאמצעי נוסף לקידום מודעות לאנשים עם מוגבלויות, פיתוח אפשרויות העסקה נוספות לאנשים עם מוגבלויות כמנחי סדנאות וחיזוק היציבות הכלכלית של העמותה באמצעות הרחבת מגוון הפעילויות המוצעות ללקוחותינו.

התכניות מיועדות ומותאמות לכל קהלי היעד (תלמידים, צוותי חינוך, מנהלי וצוותי חברות עסקיות ועוד) ומשלבות חוויה תרבותית ומפגש בלתי אמצעי עם אנשים עם מוגבלויות, עיבוד אישי וקבוצתי, פיתוח מודעות חברתית והובלה לאקטיביזם ושינוי חברתי בדגש על תרבות פורצת גבולות.

כל הסדנאות מועברות ע"י צוות מנחים עם מוגבלויות, מנחי קבוצות ומומחי תוכן בתחומים שונים. מנחי הסדנאות מקבלים הכשרה מקצועית בהובלת מנהלת פיתוח התוכן של המרכז.

מרכז נא לגעת מהווה מודל מוביל לשילוב של אנשים עם מוגבלויות בחברה ובהתאם לכך, כל הפעילויות המוצעות במרכז מונגשות לכלל המשתתפים ולעובדים עם המוגבלויות. בשל כך, מעבר לעלויות ההעסקה וההכשרה של מנחי הסדנאות, העלויות התפעוליות של מרכז הסדנאות כרוכות בהוצאות רבות הקשורות בהנגשה – הסעות מותאמות לחרשים-עיוורים, מתורגמנים לשפת הסימנים ושפת הסימנים במגע, הנגשה פיזית של המבנה באמצעות פסי דריכה, חניכה וליווי של צוות פסיכו-סוציאלי, ועוד.

המרכז מציע כיום מעל 10 סדנאות שונות ברמה מקצועית גבוהה ביותר, וממשיך בתנופת הפיתוח וההתמקצעות. אנו מזמינים אתכם לתמוך בפרויקט זה, אשר מספק תעסוקה והכשרה מקצועית לעשרות עובדים עם מוגבלויות, ומאפשר לקיים פלטפורמה נוספת לדיאלוג שוויוני עם הקהל הרחב ולקידום מודעות חברתית.

הרפרטואר האמנותי של תיאטרון נא לגעת כולל שלוש הצגות המיועדות לבני 12 ומעלה: "לא על הלחם לבדו", "מבעד לרוח" והצגת היחיד "תגידי תפוז". כל ההצגות הן בהשתתפות שחקנים חרשים-עיוורים וכולן מספקות מפגש תרבותי ייחודי מסוגו, בו נחשף הקהל לאנשים עם מוגבלויות כאמנים המעניקים לו מכישרונם.

במשך שנות פעילות המרכז הגיעו עשרות אלפי בני נוער לצפות בהצגות המרכז, חלקם אף השתתף במפגשים מובנים עם השחקנים ושמע מהם באופן ראשוני על סיפור חייהם והחוויה שלהם כאמנים על במה. המרכז אף מציע פגישות הכנה עם צוותי הוראה, מערכי שיעור וסדנאות מובנות לתלמידים לעיבוד החוויה.

אנו רואים ערך חינוכי רב בהשתתפות בני נוער בהצגות נא לגעת, כחשיפה המשנה תפישות עולם של הדור הצעיר בנוגע לאנשים עם מוגבלויות וליכולת שלהם לתרום לחברה מכישרונם ומיכולותיהם. מתוך כך, מציעה העמותה מחירים מסובסדים לבתי ספר ולמשתתפים מתחת לגיל 18 במסגרות בלתי פורמאליות, ומאפשרת מדי שנה את הגעתם של אלפי צעירים מכל רחבי הארץ לתיאטרון ולתכניות החינוכיות שבמרכז.

עלות כרטיס מסובסד לתיאטרון מסתכמת ב- 45 ₪ לתלמיד (לעומת 99 ₪ לכרטיס בקניה חופשית).

משום ההוצאות התפעוליות הגבוהות של נא לגעת, מתקשה העמותה לספק מחירים מוזלים למסגרות חינוך פורמאליות ובלתי פורמאליות. אנו מזמינים אתכם לתמוך בסבסוד הכרטיסים המוזלים לנוער, ובכך לאפשר את חשיפת הנערות והנערים לתכנים הייחודיים של תיאטרון נא לגעת ולמסרים החברתיים המגולמים בהצגות ובתכניות החינוכית.

נא לגעת מצטרף למוסדות תרבות בארץ ובעולם ומאפשר לרכוש מושבים באולם התיאטרון. בגב המושב יצוין שמו של התורם או כל שם אחר לבחירתכם. בתרומה זו תבטיחו במה להמשך יצירה ייחודית ופורצת גבולות.

 


איך תורמים?

credit-card תרומה מאובטחת דרך אתר Jgive (באמצעות כרטיס אשראי)

התרומה מוכרת בישראל לצורכי מס (סעיף 46)
ניתן לתרום ולקבל החזר מס גם בארה"ב (501c3) וקנדה

reciept תרומה בהעברה בנקאית – ניתן להעביר תרומות ישירות לחשבוננו:

שם חשבון: "נא לגעת" (ע"ר)
בנק: בנק הפועלים (12)
סניף: 611
כתובת: שדרות ירושלים 16 יפו
מס' חשבון: 260265

phone תרומה טלפונית – ניתן לתרום באמצעות כרטיס אשראי בטלפון: 036330813
cheque תרומה בהמחאה בדואר – ניתן לשלוח למשרדינו תרומה באמצעות המחאה לכתובת:

מרכז נא לגעת, לידי: מחלקת פיתוח משאבים
רציף העלייה השנייה
תיבה מס' 6
נמל יפו 68031

change עיגול לטובה – הכסף הקטן שלך יכול לשנות בגדול! לאחר הרשמה מהירה, בכל רכישה שתבצעו באמצעות כרטיס האשראי שלכם, יעוגל סכום הקניה לשקל הקרוב ואותן אגורות ייתרמו ישירות לעמותה (ממוצע תרומה לאדם לחודש – 4 ₪).


 

למידע נוסף על תרומות ופרויקטים ספציפיים:

יונית צור: 03-6330818 | development@nalagaat.org.il