אירועי סוכות 2017 לכל המשפחה - מרכז נא לגעת - אטרקציות בתל אביב יפו

מרכז נא לגעת מזמין אתכם להפנינג סוכות חוויתי לרגל חול המועד בנמל יפו. לאורך חוה"מ יתקיימו במרכז סדנאות, הצגות ופעילויות מהנות לילדים.

סדנת אפייה פיצה בחשיכה

במיוחד עבורכם טובי האופים של מתחם נא לגעת הכינו סדנה מותאמת לילדים להכנת פיצות טריות במיוחד, כאלה שיסחפו את כולכם אחר הריח המשגע. בחושך החושים מתחדדים, וכך ילמדו הילדים באמצעות חוש הריח, הטעם והשמיעה על המאכל האהוב. הילדים יכנסו לחדר החושך שלנו, ובתוכו יעברו פעילות מעשירה, בה ילושו את הבצק, יכינו פיצה אישית וטעימה, ולבסוף כמובן יטעמו אותה יחדיו!
מתי: יום ראשון, ה-8 באוקטובר בשעה 11:00
מחיר: 40 שקלים

לרכישת כרטיסים


BlackOut Kids – תפריט ילדים

מתי בפעם האחרונה אכלתם בחושך מוחלט? אנחנו מזמינים אתכם ואת הילדים לסעודה מעצימה ולא שגרתית במסעדת החושך היחידה בישראל. בהגיעכם למסעדת " Black Out " תיפרדו מחוש הראייה ותרגישו מיד את יתר החושים שלכם מתחדדים ומתחזקים בעלטה מוחלטת. צוות המלצרים העיוורים יוביל אתכם פנימה, ויגיש לכם מבחר מנות מעוררת השראה. לכבוד האירוע נבנה תפריט מיוחד המתאים לילדים.
מתי: ימים ראשון-שני, ה-8-9 באוקטובר בשעה 13:00
מחיר: 85 שקלים

לרכישת כרטיסים


סדנת שוקולד לילדים

מסע סוחף בחשיכה בעקבות הדבר האהוב ביותר על הילדים – שוקולד. השוקלטייר שלנו הכין עבורם שוקולדים מיוחדים ומתוקים, שמתאימים במיוחד לטעמם של הילדים. בחשיכה המוחלטת יתוודעו הקטנטנים לעוצמות הטעם, הריח והטקסטורות של השוקולד, המתאפשרות רק בטעימה עיוורת. בין לבין תקבלו הסבר על ההבדלים בין סוגי השוקולד השונים ועל מושגים כמו מוצקי קקאו וטימפרור ובעיקר תצאו עם חיוך מתוק במיוחד.
מתי: יום שלישי, ה-10 באוקטובר בשעות 11:00 ו-13:00
מחיר: 40 שקלים

לרכישת כרטיסים


סדנת שפת סימנים

שפת הסימנים היא צוהר אל תרבותם המרתקת של החירשים. במהלך סדנה בהנחיית צוות מנחים חירשים של מרכז נא לגעת, לומדים המשתתפים סימנים בסיסיים מתוך שפת הסימנים הישראלית באופן יצירתי ומשעשע. הסדנה מותאמת לילדים, שבאופן לא מפתיע בכלל לומדים את השפה הרבה יותר מהר מהמבוגרים שמלווים אותם.
מתי: יום ראשון, ה-8 באוקטובר בשעה 11:00, יום שני ה-9 באוקטובר בשעה 14:00 ויום שלישי ה-10 באוקטובר בשעה 12:00 ו-14:00
מחיר: 30 שקלים

לרכישת כרטיסיםמחירים

סדנת שוקולד\פיצה – 40 שקלים
סדנת שפת סימנים – 30 שקלים
בלקאאוט קידס –  85 שקלים