סימן על הבר | ליין הרצאות על הבר בתרגום לשפת הסימנים | מרכז נא לגעת

סימן על הבר - ליין הרצאות על הבר בתרגום לשפת הסימנים

בסדרת הרצאות נארח מובילי דעה, אמנים, אנשי תקשורת, מנהיגים חברתיים ותרבותיים, אשר המשותף לכולם הוא התגברותם על מכשולים ועשיית ה"בלתי אפשרי". כל האירועים יתורגמו מעברית לשפת הסימנים או משפת הסימנים לעברית.

בערב הבא נארח את עמרי אסנהיים, עיתונאי חוקר מצוות הכתבים הבכיר של התכנית "עובדה". אסנהיים מספק הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של העיתונות החוקרת והעשייה הדוקומנטרית בצמתים רבים שעבר בחייו המקצועיים. ישוחח על ספרו "לתפוס רוצח", המתאר את המסע התחקירי המטלטל שערך אסנהיים ושהביא להרשעתו של שמעון קופר ברצח שתי נשותיו.

יום שני, ה-5.6.2017 בשעה 20:00 במרכז נאא לגעת, נמל יפו (חניה חינםם בחניון נמל יפו)

מחיר: 16 ש"ח כולל צ'ייסר!

ניתן ורצוי להזמין אוכל ושתייה בתשלום מהבר במהלך האירוע.

להזמנות לחצו כאן

 

כל האירועים בסדרה:

ערב פתיחה חגיגי שיארח את תכלת גינס, סטנדאפיסטית במופע קומי מקורי וייחודי, שיעניק הזדמנות נדירה לחוות את עולמה של רווקה תל אביבית כבדת שמיעה.

הרצאה של רמה בורשטיין, סופרת, תסריטאית ובמאית ישראלית-חרדית, התפרסמה בעקבות סרטה "למלא את החלל" משנת 2012 שזיכה אותה בשני פרסי אופיר. תשוחח על המעבר בין העולם החילוני לעולם החרדי כאשת קולנוע, על הקונפליקט בין העולמות וכיצד ניתן לגשר עליו.

סיפורו של חיליק מגנוס, מחלץ עם לב ענק וגיבור בעל כוחו, שעומד עם צוותו מול הבלתי אפשרי. סיפורים מרתקים על מקומות נידחים בעולם.

מיד לאחר ההרצאה – open mic! נזמין אתכם לספר סיפורים, חוויות ומפגשים מעניינים שחוויתם מסביב לעולם.

מתמחה במשפטים ומנהיגה בקהילת החרשים. על היכולת של אנשים בעלי מוגבלות בכלל וחרשים בפרט לפרוץ את תקרת הזכוכית – הקשיים וההזדמנויות ועל מנהיגות חברתית כנגד כל הסיכויים.

רב בית כנסת הרמב"ן בשכונת קטמון בירושלים, ראש מיזם 929 – תנ"ך ביחד ועמית מחקר במכון הישראלי לדמוקרטיה בשיחה מרתקת על יחס היהדות לאנשים בעלי מוגבלות, על תפיסות העולם פורצות הדרך שלו לגבי מגבלה ודת, ועל שינוי מעמד החירש ביהדות לאורך ההיסטוריה.

עיתונאי חוקר מצוות הכתבים הבכיר של התכנית "עובדה". אסנהיים מספק הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של העיתונות החוקרת והעשייה הדוקומנטרית בצמתים רבים שעבר בחייו המקצועיים. ישוחח על ספרו "לתפוס רוצח", המתאר את המסע התחקירי המטלטל שערך אסנהיים ושהביא להרשעתו של שמעון קופר ברצח שתי נשותיו.