"סימן על הבר" - רביב דרוקר - מרכז נא לגעת

סימן על הבר - ליין הרצאות על הבר בתרגום לשפת הסימנים

רביב דרוקר, מהעיתונאים הבכירים בישראל ומגיש תכנית התחקירים ״המקור״, יתארח במרכז נא לגעת ביום חמישי ה-27 ביולי, ויעניק מבט מבפנים על הדרך בה נעשו התחקירים הגדולים (ההרצאה מונגשת בשפת הסימנים).

ההרצאה מתמקדת בעיקר הפעילות שמתרחשת מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית ובייחוד בקשר שלה עם העיתונות (הכתובה והמשודרת). יחסי הגומלין בין כתבים מדיניים לבין פוליטיקאים, השפעות של העיתונות על מקבלי ההחלטות, סיפורים פיקנטיים שאינם נחשפים בתקשורת.

כמו כן נותן רביב הערכת מצב מדינית, מדבר על הקשר בין הון ושלטון, מצב החברה הישראלית ויחסה לפוליטיקה, פרשיות ראש הממשלה, ספינים תקשורתיים, השחיתות בצמרת השלטון בישראל בהשוואה לשחיתות במדינות מערביות אחרות, השפעת התחקיר העיתונאי על הפוליטיקה, כוחה של התקשורת, איך באמת נעשים סקרים פוליטים, האם הפוליטיקאים באמת נרדפים על ידי כלי התקשורת המובילים והאם כלי התקשורת מנסים להוביל להדחתם.

רביב דרוקר הוא הפרשן הפוליטי של ערוץ 10, עיתונאי וכותב מאמרים פובליציסטיים, מגיש את תכנית התחקירים "המקור" בערוץ 10. בעבר, כתב מדיני בגלי צה"ל ומגיש תכניות אקטואליה, התמקד בעיקר בסיקור פעילותו של ראש הממשלה, בעיקר בכל הקשור להיבטים מדיניים.

לרכישת כרטיסים

 

 

מתי: יום חמישי, ה-27 ביולי
משך ההרצאה: שעה וחצי.
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת הרצאה: 20:45
*מומלץ מאוד להגיע מוקדם לתפוס מקומות.
*ההרצאה תתורגם בשפת הסימנים
*לא תתקיים מכירת כרטיסים במקום.