שני משפחתי במרכז נא לגעת - פעילויות לילדים ולכל המשפחה

מרכז נא לגעת מזמין אתכם בימי שני במהלך חודש אוגוסט לבילוי משפחתי בנמל יפו. המבקרים יהנו מפעילויות מהנות לילדים ולכל המשפחה בין השעות 17:30-19:30.

במסגרת האירועים יוזמנו המשתתפים לצפות בהופעות והצגות ילדים מונגשות (החל מהשעה 17:30), כשלצידן יתקיימו סדנאות חווייתיות לכל המשפחה (החל מגיל 5).

BlackOut Kids – תפריט ילדים

בעקבות הביקוש הרב, נוסף סבב של Blackout KIDS ביום רביעי, ה-30.8 בשעה 17:00

מתי בפעם האחרונה אכלתם בחושך מוחלט? אנחנו מזמינים אתכם ואת הילדים לסעודה מעצימה ולא שגרתית במסעדת החושך היחידה בישראל. בהגיעכם למסעדת " Black Out " תיפרדו מחוש הראייה ותרגישו מיד את יתר החושים שלכם מתחדדים ומתחזקים בעלטה מוחלטת. צוות המלצרים העיוורים יוביל אתכם פנימה, ויגיש לכם מבחר מנות מעוררת השראה. לכבוד האירוע נבנה תפריט מיוחד המתאים לילדים.
מתי: יום רביעי, ה-30.8 בשעה 17:00
לפרטים והזמנות: 03-6330808 שלוחה 1 או במייל theater1@nalagaat.org.il 

הצגה: כיפה אדומה בעשרים אצבעות
האגדה המוכרת מתעוררת לחיים חדשים. כיפה אדומה הקטנה, רוצה להיות כבר גדולה. מצוידת בסלסלה ובאומץ ליבה, היא יוצאת לבית סבתא. אילו הרפתקאות מחכות לה בדרך?
את זה כולם (חוץ ממנה) כבר יודעים, אולם בעיבוד החדש הזה הכל קורה באופן מפתיע, מרענן ומשעשע.
מתי: ה-7 באוגוסט בשעה 17:30

לרכישת כרטיסים

 

הצגה: שמוליק קיפוד
עיבוד רענן ומפתיע לסיפור הילדים המוכר והאהוב. בערב גשום וסגרירי מאבד שמוליקיפוד, הקיפוד הקוצני, את דרכו בחיפוש אחר חבר לשחק איתו. הוא מוצא עצמו בחדרו של ילד חולה, שלגמרי במקרה מחפש גם הוא חבר… אבל מה לקיפוד ולילד? זה קוצני וזה עם שפעת! זה דובר עברית וזה בשפת הסימנים! האם יצליחו להיות חברים? ההצגה מבוססת על סיפור הילדים המוכר “שמוליקיפוד” מאת ט. כרמי.
מתי: ה-14 באוגוסט בשעה 17:30

לרכישת כרטיסים

 

סדנת שפת הסימנים
שפת הסימנים היא צוהר אל תרבותם המרתקת של החירשים. במהלך סדנה בהנחיית צוות מנחים חירשים של מרכז נא לגעת, לומדים המשתתפים סימנים בסיסיים מתוך שפת הסימנים הישראלית באופן יצירתי ומשעשע. הסדנה מותאמת לילדים, שבאופן לא מפתיע בכלל לומדים את השפה הרבה יותר מהר מהמבוגרים שמלווים אותם.
מתי: ה-21 באוגוסט בשעות 17:30 ו-18:30

לרכישת כרטיסים


סדנת שוקולד מיוחדת לילדים
מסע סוחף בחשיכה בעקבות הדבר האהוב ביותר על הילדים – שוקולד. השוקלטייר שלנו הכין עבורם שוקולדים מיוחדים ומתוקים, שמתאימים במיוחד לטעמם של הילדים. בחשיכה המוחלטת יתוודעו הקטנטנים לעוצמות הטעם, הריח והטקסטורות של השוקולד, המתאפשרות רק בטעימה עיוורת. בין לבין תקבלו הסבר על ההבדלים בין סוגי השוקולד השונים ועל מושגים כמו מוצקי קקאו וטימפרור ובעיקר תצאו עם
חיוך מתוק במיוחד.
מתי: ה-28 באוגוסט בשעה 17:30

לרכישת כרטיסים

 

עלויות:
עלות כרטיס להצגה/סדנה – 40 שקלים למשתתף/ 35 שקלים למחזיקי דיגיתל
ארוחה במסעדת החושך – 85 שקלים למשתתף (הארוחה לגילאים 9 ומעלה)/ 75 שקלים למחזיקי דיגיתל
כרטיס יחיד משולב משפחתי – 110 שקלים/ 100 שקלים למחזיקי דיגיתל

כרטיסים ניתן לרכוש בטלפון 03-6330997